NA SPRÁVNOM MIESTE STE TAM, KDE SA PRESTANETE PÝTAŤ, KOĽKO JE HODÍN.

Ubytovanie

pre 1-10 osôb, ideálne pre 2-3 rodiny / priateľov / kurz / teambuilding v komornej atmosfére

Čarovný Horský Ranč

Vitajte na Horskom ranči, ktorý vyrástol s úctou k prírode a láskou k zvieratám. Rozprestiera sa pod nádhernými stromami, pod zrakmi kaní a sov, pri zurčiacom potoku a pokojnom jazierku.

Relax v nádhernej prírode

V dvojhektárovom areáli sa prelínajú  priestory pre zvieratá, záhrady a zákutia na oddych či meditácie, vytvorené s maximálnou starostlivosťou a láskou. Potôčik s rakmi napája čistučké jazierko, kde si môžete po prechádzke osviežiť nohy. 
Základnou myšlienkou pobytu hostí je oddych a relax v čistej prírode navôkol, objavovanie prírodných krás na potulkách prastarým lesom, animoterapia s našimi zvieratkami. 
Na Horskom Ranči môžete byť sami sebou a naplno si užívat toho, že ste pánmi svojho času, ďaleko od každodenného zhonu.
PRE VŠETKÝCH MILOVNÍKOV PRÍRODY, ČISTÉHO VZDUCHU I VODY

Načerpajte energiu

Zabudnite na uponáhľané mesto, nevybavené maily a stres a príďte si k nám odpočinúť a zažiť krásny víkend. Ideálna nadmorská výška a silne okysličený vzduch pomáhajú pri dýchacích problémoch, alergiách i strese. Božský kľud a súkromie ako stvorené pre stretnutia priateľov, rodinnú dovolenku alebo oslavu. Ideál aj pre meditačné, relaxačné, harmonizujúce či sebapoznávacie semináre a kreatívne workshopy.

Digitálny detox

Preferujeme digitálny detox, v dome nie je TV a ani wifi. Pokiaľ by ste predsa len zháňali internetové pripojenie, je k dispozícii za poplatok. Veríme však, že ho u nás nebudete potrebovať...

Milujete zvieratá?

Prídete si na svoje s koníkmi, psíkmi a mačičkami. A ak budete mať šťastie, uvidíte jelene, srnky, raky, salamandre, dravce, diviaky, stopy líšky, vlka a rysa.
NAŠE ZVIERATKÁ
PREBÚDZAJTE SA V ÚTULNEJ CHALUPE, OBKLOPENEJ NÁDHERNOU PRÍRODOU

Vymaznaná chalupa

PRÍZEMIE

Spoločenské priestory: bar, kuchynská a jedálenská časť.

Kuchynské vybavenie zahŕňa všetky potrebné riady + spotrebiče (chladnička a indukčná platňa). Pre prípravu vašich obľúbených jedál môžete využiť aj vonkajší gril a posedenie s ohniskom pre večerný táborák, ktorý neoddeliteľne patrí k pobytu v prírode.

Prekrytá terasa

Zo spoločenskej miestnosti s kuchynkou sa vychádza na terasu, kde môžete oddychovať na čerstvom vzduchu s krásnym výhľadom, alebo sledovať naše zvieratká a v prípade záujmu aj zapojiť sa do starostlivosti o ne.
PRÍZEMIE
PRÍZEMIE

Kúpeľne

Na prízemí sa nachádzajú dve rovnako vybavené kúpeľne. Obe so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou
Pre hostí poskytujeme uterák na ruky, osušky, toaletný papier a tekuté mydlo.

Južná spálňa

Izba pre 1 - 3 osoby na zvýšenom prízemí (3 schody z chodby, je najbližšie ku kúpeľniam). Odpočiniete si tu na dvojposteli a na treťom lôžku. Nachádzajú sa tu krbové kachle, v ktorých si môžete založiť romantický oheň.
ZVÝŠENÉ
PRÍZEMIE
POSCHODIE

Východná spálňa

Veľká izba pre 1 až 4 osoby, na poschodí (nad spoločenskou miestnosťou), s výhľadom na východ slnka. Postele sú rozmiestnené 1 + 1 + 2. 

Kvôli strmším schodom nie je vhodná pre ľudí s pohybovými problémami, ani pre ľudí vyšších ako 190cm (v tejto výške sa v izbe nachádzajú trámy - klieština).

Západná spálňa

Izba pre 1 až 3 osoby, na poschodí (nad južnou spálňou), s výhľadom na kone a mačací domček. Pod oknom rastie obrovská čerešňa. Postele sú 1 + 2. 

Kvôli strmším schodom nie je vhodná pre ľudí s pohybovými problémami, ani pre ľudí vyšších ako 190cm (v tejto výške sa nachádzajú trámy - klieština).
POSCHODIE
UBYTOVANIE RODINNÉHO CHARAKTERU V BLÍZKOSTI ZVIERAT

Cenník

Ceny prenájmu chalupy sú uvedené na 1 noc. Prenájom je možný na minimálne 2 noci.

Myslíme na vás - platíte za skutočný počet ubytovaných osôb, nie za celý objekt.

Čas ubytovania

príchod medzi 14:00 a 20:00
odchod do 11:00 hod

Cena zahŕňa

Prenájom domu a jeho príprava, upratovanie po odchode, toaletný papier, energie, parkovanie, wifi pripojenie. Cena nezahŕňa: nadmerné znečistenie a škody. Grilovacie brikety (treba si priniesť). Drevo do krbu alebo na opekanie.
* VERNOSTNÁ ZĽAVA 10%
platí pri opätovnom ubytovaní do 2 rokov.

Pri nástupe sa podpisuje Zmluva o prenájme s pravidlami bezpečnosti a vyberá sa vratná kaucia 200€, ktorá bude na konci pobytu pri odovzdaní objektu v poriadku vrátená.

Storno podmienky:
zrušenie alebo presun na iný voľný termín. Do 28 dní pred termínom - zrušenie zadarmo, presun zadarmo. 15-27 dní pred termínom - zrušenie 15%, presun zadarmo. 8-14 dní pred termínom - zrušenie 30%, presun 10%. 0-7 dní pred termínom - zrušenie 50%, presun 15%.

Deti do 1 roka na spoločnej posteli s matkou alebo vo vlastnej cestovnej postieľke zadarmo.


Postup rezervácie

OVERTE si obsadenosť termínu mailom / telefonicky / FB správou.

UHRAĎTE rezervačnú zálohu v sume 1 noci na číslo účtu vo FIO banke:
SK70 8330 0000 0028 0105 0955
Variabilný symbol: 2024, Správa pre prijímateľa: Vaše meno. 

Rezervácia platí až po úhrade zálohy. Vašu rezerváciu následne potvrdíme e-mailom.