PRIPRAVENÉ S LÁSKOU  ♥  MADE WITH LOVE

Bohatstvo rastlinnej kuchyne

Raňajky si v tomto súkromnom raji vychutnáte v lúčoch ranného slnka na terase pred chatou kľudne v pyžame.

Obedujete na vonkajšom posedení v tieni stromov, kávičku a zákusky si vychutnáte kľudne na lehátkach a romantickú večeru v štýlovej kamennej klenbovej pivnici s krásnym vintage osvetlením.

Očarujúce miesto na kurzy, oslavy alebo teambulding v komornej atmosfére

V našom areáli sa nachádza autentická kamenná "vínna pivnica" obklopená zelenou záhradou, kde pri východe slnka spievajú vtáci. Cez deň je zaliata slnečným jasom a pergola s viničom a kvetmi ponúka osviežujúci tieň. Letné večery tam spríjemňujú cvrčky a jasné hviezdy.
Vnútri je kapacita cca 12 miest na sedenie. Miestnosť je v zime vykurovaná krbovými kachlami. Vonkajšie posedenie je potechou oka s výhľadom na potôčik a jazierko s priezračnou vodou, pasienky s koníkmi a panorámu vrchov Pohronského Inovca a Štiavnických vrchov.

Deň firemných dobrovoľníkov

Firemné dobrovoľníctvo je inovatívna forma firemnej filantropie ako súčasť zodpovednej sociálnej politiky podniku. Spája v sebe možnosť sebarealizácie, posilnenia tímu i jednotlivcov a aktívne zapojenie v prospech projektu. 
Zorganizujte svoj firemný Dobrovoľnícky deň v azyle pre zvieratá na Horskom ranči a podporte tak tímovú spoluprácu. Nabite energiou možno už stagnujúce pracovisko spomienkami na krásne miesto a príjemné zážitky v čistej prírode a obkolesení zachránených zvieratiek.
"JEDLO JE JEDNO Z NAJVÄČŠÍCH ŽIVOTNÝCH POTEŠENÍ"

Strava pripravená s vášňou, chuťou a dušou

Zdravá celorastlinná strava vyživuje všetky bunky nášho tela.
Ekologicky pestujeme vlastnú bio organickú zeleninu, ovocie a bylinky.

Vlastná bio záhrada

Niet nad vlastnoručne vypestovanú zdravú domácu zeleninu, šťavnaté ovocie i voňavé bylinky. 

Naše čaro ♥  Ekologicky pestujeme vlastné bio potraviny formou permakultúry, bez postrekov a chémie, v očarujúcom horskom prostredí s čistým vzduchom. Polievané sú  pramenitou vodou.

Recepty

Na našich sociálnych sieťach nájdete veľa fotografií na vynikajúce zdravé jedlá a nápoje, ktoré si u nás môžete vyskúšať pripraviť a vychutnať si napríklad na kurze Umenie rastlinnej kuchyne.
INSTAGRAM
HOVORÍ SA, ŽE CESTA K SRDCU ČLOVEKA VEDIE CEZ ŽALÚDOK

Objavte svet chutí a vôní

Dokonalý štart dňa

Deň začíname raňajkami na slnečnej terase s bylinkovými čajmi, ovocím a domácou ovsenou kašou s orieškami, kokosom, vanilkou či škoricou, alebo palacinkami či hriankami s humusom. Nasleduje výborná káva s rastlinným mliekom.
RAŇAJKY
OBED

Neodolateľná domáca chuť

Na poludnie si vychutnáme komplexné jedlo plné života: výbornú sezónnu zeleninovú polievku, výdatné hlavné jedlo podľa princípov ajurvédy a  osviežujúce bylinkové nápoje.  Sladkou bodkou ku káve za obedom sú domáce BIO RAW dezerty (bez pridaného cukru).

Gurmánska večera

Ľahšie, chutné, vyvážené jedlo plné bohatých chutí, s pestrofarebnými bylinkami a jedlými kvietkami. Bylinné nápoje alebo famózny orechový elixír ako digestívum len dotvoria atmosféru zapadajúceho slnka.
VEČERA