RELAXAČNÉ A SEBA-ROZVOJOVÉ SEMINÁRE V LONE PRÍRODY

Kurzy

UBYTOVANIE: piatok 14:00 až nedeľa 14:00. Počet účastníkov kurzu: 5-10.

STRAVA: organická rastlinná strava pre potešenie tela i duše, vrátane nápojov - bylinkové čaje a smoothies, nechýba kávička a zdravé sladkosti. Vychutnáte si  2 raňajky, 2 obedy, 2 večere. Začíname piatkovou večerou, končíme nedeľným obedom.

PRAKTICKÉ BLOKY
: podľa zamerania daného kurzu (cvičenie Yoga a Tai-či, workshopy zdravého rastlinného varenia, liečivé bylinky a kozmetika).
Cena: 138€ . Termíny: Uvidíme sa v roku 2024 :-)

Liečivé bylinky & Prírodná kozmetika

Priamo na nádhernej lúke spoznáme liečivé bylinky voňavej domácej lekárničky, ktoré nám ponúkne príroda v danej sezóne a nazbierame si ich aj do zásoby domov. Ukážeme si, ako zbierať a spracovávať púčiky, kvety, výhonky, listy, vňate i korene.

V kozmetickej a praktickej časti si preberieme výrobu prírodnej bio kozmetiky - mastičky, oleje, balzamy na pery, ale i liečivé tinktúry, sirupy a likéry. 

Po celý deň kurzu bude priestor aj na otázky a aktívnu diskusiu.

Prineste si obuv vhodnú do terénu, koše a nožnice na zber, nádoby na odnesenie byliniek domov.
Cena: 39€. Uvidíme sa v roku 2024 :-) 

Liečivé bylinky & Prírodná kozmetika

VARIANT BEZ UBYTOVANIA

Celodenný sobotný praktický kurz vrátane bio nápojov počas celého dňa (bio bylinkové čaje, bio bylinkové aj ovocné smoothies a káva).

V prípade záujmu sa dá objednať chutný obed (9€).
Termín: 11.-13. 8. 2023 (piatok až nedeľa) -  cena 169€

Len tak byť...
♥ sebaláska
♥ yoga flow 
♥ strava pre telo i dušu
♥ ajurvéda, čakry, šamanské rituály

Doprajte si autentický pobyt na krásnom, čarovnom, energiou nabitom mieste. Čo všetko si tu okrem nádhernej prírody a zvieratiek ešte môžete vychutnať, aby ste sa rozžiarili?  

Jinovú a hatha yogu 2x denne pre uvoľnenie tela, ukľudnenie mysle a otvorenie srdca. Ranné cvičenia pri silnejúcom slniečku i večernú/nočnú uzemňujúcú jogu pod hviezdnou oblohou.
Pomalé a jemné asány, dokonalé uvoľnenie a spojenie so sebou, svojím dychom a svojím telom. Budete sa cítiť oveľa silnejšie, otvorenejšie a žiarivejšie. Bonusom je nielen pružnosť tela, ale aj pružnosť fascií - spojivových tkanív, úľava od bolesti a zdravie vnútorných orgánov. Predchádzajúce skúsenosti s cvičením nie sú nutné.

Plnú penziu - ochutnajte bohatstvo rastlinnej kuchyne - jedinečný svet chutí a vôní. Naše čaro - pestujeme vlastnú zeleninu, ovocie aj bylinky.

Šamanskú meditáciu pri večernom ohni, pre vašu najlepšiu a najsilnejšiu verziu samej seba.
Úvod do ajurvédy: denné rituály, stravovanie zamerané na harmonizáciu tela.
Energetickú medicínu - čistenie čakier (praktický workshop + meditácia).
Výživové poradenstvo s certifikovanou nutričnou poradkyňou + prednáška. 
Animoterapie so zvieratkami, prechádzky do krásnej okolitej prírody, zber liečivých byliniek. 

Prineste si podložku na cvičenie alebo deku (cvičíme vonku). Odev a obuv na prechádzky, cvičenie i meditovanie, plavky (môžete sa kúpať v jazierku alebo opaľovať), a na večer si vezmite aj niečo teplejšie.
Termín: na objednávku (5-10 osôb) piatok až nedeľa - cena 138€ all inclusive

Umenie rastlinnej kuchyne

Vyskúšame a vychutnáme si, aká zaujímavá a chutná môže byť príprava výživných a zdravých rastlinných pokrmov.  Inšpirujte sa a objavujte nové chute.

Naučíme sa vyrábať rastlinné mlieka, nátierky, kaše, placky, polievky, hlavné jedlá, spraviť si rôzne klíčky a microgreens a hlavne - variť výbornú stravu plnú chutí a vôní.

Tešte sa na niekoľko druhov pokrmov pre každý chod, budeme robiť viac druhov na každé raňajky pre dokonalý základ dňa, perfektné vyvážené obedové menu s polievkami a hlavnými jedlami, delikátne večere a k tomu raw dezerty a osviežujúce nápoje.

Začíname piatkovou večerou a končíme nedeľným obedom. Prineste si zápisník a pero, odev a obuv na prechádzky, na večer k ohníku si vezmite aj niečo teplejšie.