RELAXAČNÉ A SEBA-ROZVOJOVÉ KURZY V LONE PRÍRODY

Kalendár akcií 2024

POBYTOVÝ KURZ S UBYTOVANÍM A PLNOU PENZIOU: 2.-4.8.2024

Vyberám si seba ♥

Či už chcete nájsť vnútorný pokoj, zapáliť iskru radosti alebo sa znovu spojiť so sebou, toto je pobyt plný sebalásky, harmonizácie a zvyšovania vibrácií na krásnom, čarovnom a energiou nabitom Horskom ranči. Deň začíname uvoľňujúcim čikungom alebo omladzujúcimi jogovými pozdravmi slnku, ktoré naštartujú náš metabolizmus. Dáme si raňajky v tráve v spoločnosti koní a psov, potešíme sa s mačičkami, prejdeme sa v krásnej prírode plnej voňavých liečivých byliniek. Popri ochutnávaní zdravých maškŕt sa oboznámime s ajurvédskymi fintami pre správne fungovanie a liečenie tela. Pri posedení v krásnej záhrade zas s energetickou medicínou a čistením čakier, a večer nebude chýbať ohnivý šamanský rituál pre našu najlepšiu a najsilnejšiu verziu. Nočná joga pod hviezdnou oblohou nám na dobrú noc uvoľní telo, ukľudní myseľ a otvorí srdce ♥
V cene 169€ je zahrnuté: ubytovanie od piatka do nedele, plná penzia (2x raňajky, 2x obed, 2x večera) vo forme zdravej a výbornej rastlinnej kuchyne, vrátane nápojov a dezertov. Pre účastníkov kurzov z minulých rokov -5% zľava. Ak si donesiete kamarátku, -10% zľava pre obe (výsledná cena kurzu 152€).
POBYTOVÝ KURZ S UBYTOVANÍM A PLNOU PENZIOU: 19.-21. júla 2024

Liečivé bylinky & Prírodná kozmetika

Priamo na nádhernej lúke spoznáme liečivé bylinky voňavej domácej lekárničky, ktoré nám ponúkne príroda v danej sezóne a nazbierame si ich aj do zásoby domov. Ukážeme si, ako zbierať a spracovávať všetky časti rastliny. V kozmetickej a praktickej časti si preberieme výrobu prírodnej bio kozmetiky - mastičky, oleje, balzamy na pery, ale i liečivé tinktúry, sirupy a likéry. Po celý deň kurzu bude priestor aj na otázky a aktívnu diskusiu. Prineste si obuv vhodnú do terénu, koše a nožnice na zber, nádoby na odnesenie byliniek domov.
V cene 169€ je zahrnuté: ubytovanie od piatka do nedele, plná penzia (2x ranajky, 2x obed, 2x vecera), kurz a materiál. Pre účastníkov kurzov z minulých rokov -5% zľava. Ak si donesiete kamaráta, -10% zľava pre oboch (výsledná cena kurzu 152€). Cena bez ubytovania ako sobotný celodenný praktický kurz 39€ + obed.
POBYTOVÝ KURZ S UBYTOVANÍM A PLNOU PENZIOU

Lapač snov / Dreamcatcher

Lapač snov slúži ako regulátor prúdenia energie, ktorá aktivuje a harmonizuje priestor, a je vynikajúcim povznášajúcim a pozitívnym nástrojom. Podľa starej indiánskej legendy dokáže lapač snov triediť sny - zlé uviaznu v sieti a sú zničené denným svetlom, dobré skĺznu po pierkach priamo do duše spiaceho. Používa sa pre zamedzenie úniku energie, ako ochranný symbol, pre spomalenie a rozptýlenie škodlivých energetických tokov, pre prilákanie energie, dokáže potlačiť nepriazeň alebo oživiť rôzne zóny príbytku, hodí sa i tam, kde chcete zjemniť ostré pôsobenie rohov nábytku, nepriaznivé kúty, jedovaté šípy... Domov si odnesiete vlastnoručne vyrobený veľký a očarujúci lapač snov a ako bonus aj menší lapač snov alebo dvoje pierkové náušnice.
JEDNODŇOVÁ AKCIA 17. augusta 2024

Dobrovoľníctvo

Doobeda dobrovoľnícka brigáda a po lahodnom obede relax v našich záhradách a zákutiach či spoznávanie zvierat v azyle.
Cenná ochota dobrovoľníkov podieľať sa na práci v azyle prináša okrem pocitu zadosťučinenia nové kontakty, priateľstvá a kopec nových skúseností.

Rozvrh: 10:00 - 13:00 dobrovoľnícka práca podľa aktuálnej potreby zvierat v azyle, 13:00 - 13:30 výživný obed + nápoje + poctivé domáce maškrty, 13:30 - 15:00 relax podľa chuti a koniec akcie. Aby sme Vám mohli zabezpečiť stravovanie, registrujte sa najneskôr do štvrtka.
JEDNODŇOVÁ AKCIA 17.augusta 2024

Mačacia párty

Prídite sa pohrať, pomaznať alebo aj nakŕmiť pamlskami vaše obľúbené mačičky, psíky či kone!

Párty sa koná v čase 10:00 - 15:00 hod, vstupenka pre dospelých je min. 12€ a pre deti 8€. V cene je aj obed s nápojmi a domácimi maškrtami :-)  Aby sme Vám mohli zabezpečiť občerstvenie na mieru, vstupenku na párty si zarezervujte najneskôr do štvrtka.

Pobudnite v areáli nášho azylu a načerpajte energiu v krásnej prírode medzi zachránenými zvieratkami... či už osamote, alebo s rovnako naladenými ľuďmi.