HORSKÝ RANČ - ANIMAL SANCTUARY & VEGAN RESORT

Navštívte nás

Príďte načerpať energiu z krásnej prírody a milých zvieratiek. Ubytujte sa na celý víkend alebo si k nám urobte výlet spojený s vynikajúcim občerstvením. Všetky financie sú využívané v plnej výške na starostlivosť o zvieratá a pre ich potreby.

Adresa

N o v á   B a ň a
Kolibská cesta 6266
48°27'50.9"N    18°36'07.5"E
CHOĎ NA MAPY GOOGLE

Ubytovanie

Príchod
14:00 - 20:00 hod.
Odchod
do 11:00 hod.
Autom sa dostanete až do areálu. Hostia, ktorí prídu vlakom/busom, si môžu dopredu dohodnúť taxi, prípadne ísť MHD zo stanice autobusom ILEND na konečnú.

Rezervácie

ranc@horskyranc.sk 
(+421) 911 77 55 72

Výlet

Kedy: len po dohode vopred.
Vstup: 2€ na osobu.
Občerstvenie: pri dohode návštevy si môžete vopred zarezervovať chutný bio obed.

Príchod z diaľnice:

choďte smer CENTRUM, stále po hlavnej ceste až na Námestie slobody (vľavo radnica/múzeum, vpravo VUB). Z námestia vpravo po hlavnej, pôjdete dolu kopcom, na križovatke pri kríži vľavo (po hlavnej). Po pár km pôjde hlavná cesta (Dlhá lúka) 90° vpravo (smer TAJCH), tu treba ísť po vedľajšej hore vľavo (smer Kolibská cesta). Ďalej po hlavnej, tzn. pri potravinách vpravo, pri MŠ vľavo (tu sa hlavná začína volať Kolibská cesta). Po Kolibskej ceste pokračujete stále rovno 3,8km BEZ ODBOČENIA až na jej úplný koniec po červenú bránu Koliby (3 senníky), pozriete sa doľava hore a uvidíte našu tmavozelenú bránu. Tešíme sa na vás!

Príchod zo smeru Partizánske / Prievidza:

z cesty 512 odbočíte na Novú Baňu, po cca 6 km miniete tabuľu Nová Baňa a po pár 100m po pravej ruke bude malá lúčka, na ktorej je biely stožiar s ukazovateľmi, tu opustíte hlavnú cestu (ktorá pôjde vľavo do mesta) a odbočíte hore doprava 90° (smer Kolibská cesta). Ďalej po hlavnej, tzn. pri potravinách vpravo, pri MŠ vľavo (tu sa hlavná začína volať Kolibská cesta). Po Kolibskej ceste pokračujete stále rovno 3,8km BEZ ODBOČENIA až na jej úplný koniec po červenú bránu Koliby (3 senníky), pozriete sa doľava hore a uvidíte našu tmavozelenú bránu. Tešíme sa na vás!