HORSKÝ RANČ - ANIMAL SANCTUARY & VEGAN RESORT

Navštívte nás

Magický Horský ranč je raj pre tých, ktorí milujú ticho prerušované zvukmi prírody a zvierat, čistý horský vzduch, čistú vodu a bio organické pokrmy pripravené s láskou a pokorou k prírode. 

Organizujete teambuilding v komornej atmosfére, pobyt s cvičením vonku na horskom vzduchu, harmonizujúce kurzy alebo máte rodinnú oslavu? 

Zarezervujte si náš domček pre hostí a načerpajte energiu na Horskom Ranči ďaleko od každodenného zhonu, kde je tma tmou a nebo je posiate žiarivými hviezdami.

Adresa

N o v á   B a ň a
Kolibská cesta 6266/93
48°27'50.9"N    18°36'07.5"E
CHOĎ NA MAPY GOOGLE

Ubytovanie

Príchod
14:00 - 20:00 hod.
Odchod
do 11:00 hod.
Autom sa dostanete až do areálu. Hostia, ktorí prídu vlakom/busom, si môžu dopredu dohodnúť taxi, prípadne ísť MHD zo stanice autobusom ILEND na konečnú.

Rezervácie

ranc@horskyranc.sk 
(+421) 911 77 55 72

Vstup

Horský Ranč je súkromný azyl pre zvieratá a náš osobný domov. Nie je prístupný verejnosti a nie je to žiadna atrakcia. 
Vstup je možný len pre:
- ubytovaných hostí
- patrónov zvieratiek z virtuálnej adopcie. 
Ďakujeme za pochopenie a rešpekt!

Príchod z diaľnice:

choďte smer CENTRUM, stále po hlavnej ceste až na Námestie slobody (vľavo radnica/múzeum, vpravo VUB). Z námestia vpravo po hlavnej, pôjdete dolu kopcom, na križovatke pri kríži vľavo (po hlavnej). Po pár km pôjde hlavná cesta (Dlhá lúka) 90° vpravo (smer TAJCH), tu treba ísť po vedľajšej hore vľavo (smer Kolibská cesta). Ďalej po hlavnej, tzn. pri potravinách vpravo, pri MŠ vľavo (tu sa hlavná začína volať Kolibská cesta). Po Kolibskej ceste pokračujete stále rovno 3,8km BEZ ODBOČENIA až na jej úplný koniec po zelenú bránu, pozriete sa doľava a uvidíte našu tmavozelenú bránu. Tešíme sa na vás!

Príchod zo smeru Partizánske / Prievidza:

z cesty 512 odbočíte na Novú Baňu, po cca 6 km miniete tabuľu Nová Baňa a po pár 100m po pravej ruke bude malá lúčka, na ktorej je biely stožiar s ukazovateľmi, tu opustíte hlavnú cestu (ktorá pôjde vľavo do mesta) a odbočíte hore doprava 90° (smer Kolibská cesta). Ďalej po hlavnej, tzn. pri potravinách vpravo, pri MŠ vľavo (tu sa hlavná začína volať Kolibská cesta). Po Kolibskej ceste pokračujete stále rovno 3,8km BEZ ODBOČENIA až na jej úplný koniec po zelenú bránu, pozriete sa doľava a uvidíte našu tmavozelenú bránu. Tešíme sa na vás!