KĹBY ~ KOSTI ~ VLASY ~ NECHTY ~ POKOŽKA

vegan collagen premium

100% rastlinné riešenie (bez krutosti na zvieratách) prispôsobené na zvýšenie vlastnej produkcie kolagénu v našom tele, pre zdravé kĺby, kosti a šľachy, krásne vlasy, pevné nechty a dokonalú pokožku.

Okrem správnej kombinácie rastlinných aminokyselín, vitamínov a minerálov obsahuje v 1 porcii 100mg kyseliny hyalurónovej a až 1000mg silne protizápalovej kĺbovej výživy MSM (metylsulfonylmetán), ktorá okrem zmierňovania bolestí kĺbov a osteoartrózy urýchľuje regeneráciu a hojí tkanivá.

0g pridaného cukru, KETO friendly, bez lepku, bez laktózy, bez sóje a bez GMO. 100% VEGAN ♥ Vyskúšajte vzorku!
ZLOŽENIE - AKTÍVNE LÁTKY V 1 PORCII 8,2g: EMULGOLD ® Akáciová vláknina 1914 mg, L-lyzín 1300mg, L-Arginín A-AKG 1000 mg, L-Tyrozín 1000mg, MSM Metylsulfonylmetán 90% 1000mg, L-Glycín 500mg, Magnézium laktát 500mg, Dračie ovocie - Pitahaya 200mg, Kyselina Hyalurónová 100mg, Vitamín C 40mg, Vitamín B3 Niacín 8mg, Zinok 5mg, Vitamín B5 kys. Pantoténová 3mg, Vitamín B2 Riboflavín 0,7mg, Vitamín B6 Pyridoxín 0,7mg, Meď 0,5mg, Jód 75µg, Selén 27,5µg, Vitamín B7 Biotín 25µg, Sladidlo: glykozidy steviolu - stevia R60, Regulátor kyslosti: kys. citrónová, Prírodná aróma: vodný melón/citrón. 

VEGAN COLLAGEN PREMIUM
(Melón)
30 porcií

30 porcií VEGAN COLLAGEN PREMIUM  obsahuje zmes aminokyselín, minerálov, vitamínov, protizápalového MSM, kyseliny hyalurónovej a akáciovej vlákniny. 

Novinka - vylepšené zloženie s pridaným organickým horčíkom! 
Hmotnosť
246g
Hodnota
26€

VEGAN COLLAGEN PREMIUM
(Pomaranč) 
30 porcií

30 porcií VEGAN COLLAGEN PREMIUM obsahuje zmes aminokyselín, minerálov, vitamínov, protizápalového MSM, kyseliny hyalurónovej a akáciovej vlákniny.

Novinka - vylepšené zloženie s pridaným organickým horčíkom!
Hmotnosť
240g
Hodnota
26€

VEGAN COLLAGEN BOOSTER (Melón)
10 porcií

10 porcií VEGAN COLLAGEN BOOSTER s melónovou príchuťou v praktických jednoporciových sáčkoch. Obsahuje zmes aminokyselín, minerálov, vitamínov, protizápalového MSM, kyseliny hyalurónovej a akáciovej vlákniny. 1 porciu pripravíte zmiešaním s 200-250ml vody.

Množstvo
10 x 8,2g
Hodnota
12€

VEGAN COLLAGEN BOOSTER (Pomaranč) 
10 porcií

10 porcií VEGAN COLLAGEN BOOSTER s pomarančovou príchuťou v praktických jednoporciových sáčkoch. Obsahuje zmes aminokyselín, minerálov, vitamínov, protizápalového MSM, kyseliny hyalurónovej a akáciovej vlákniny. 1 porciu pripravíte zmiešaním s 200-250ml vody.
Množstvo
10 x 8g
Hodnota:
12€

VEGAN COLLAGEN BOOSTER 
2 porcie (1+1)

Ochutnajte a vyberte si svoju obľúbenú príchuť.  Balenie obsahuje 2 sáčky: 1 porciu Melón a 1 porciu Pomaranč. 

Obsahuje zmes aminokyselín, minerálov, vitamínov, protizápalového MSM, kyseliny hyalurónovej a akáciovej vlákniny. Pripravíte zmiešaním s 200-250ml vody.

Množstvo
2 porcie
Hodnota
2,50€

VEGAN COLLAGEN BOOSTER
1 porcia

1 sáčok = 1 porcia na vyskúšanie / ochutnávku. Vyberte si Melón alebo Pomaranč

Obsahuje zmes aminokyselín, minerálov, vitamínov, protizápalového MSM, kyseliny hyalurónovej a akáciovej vlákniny. Pripravíte zmiešaním s 200-250ml vody.
Množstvo
1 porcia 
Hodnota:
1,30€
Viki Fazekašová - farmaceutka & nutričná špecialistka
Nechceš len dodávať kolagén, ale podporiť tvorbu vlastného kolagénu a presne kolagénu toho typu, ktoré tvoje telo potrebuje? Ak ťa bolia kĺby, v tomto boosteri nájdeš aj protizápalové MSM až 90 %, takže účinky vidíš už po prvých dvoch týždňoch. A keď telo zahojíš z vnútra, posilníš aj imunitu. Začne plne pôsobiť na vlasy, nechty a pokožku. Vďaka svojmu zloženiu budú krajšie, hustejšie a pevnejšie. Vlasy budú menej padať a čoskoro spozoruješ aj rast nových vlasov. Nechty budú pevnejšie a menej sa lámať. Prečo má všetky tieto účinky? Lebo kolagén je základom všetkých telesných štruktúr - kĺby, svaly, šľachy, vlasy, nechty, pokožka, ale aj črevá, cievy, srdce.
Yoga girl
♥ Výborná chuť
♥ Dobrá cena 
♥ Úžasné výsledky 

Na jednej strane som si všimla lepšiu kvalitu pokožky, vlasov a nechtov, ale ešte oveľa viac ma potešili protizápalové účinky. Po dvoch týždňoch zmizli bolesti a vŕzganie kĺbov... Navyše je rastlinný, bez cukru, konzervantov a chemikálií a vhodný aj v KETO diéte.

Alex
Veľmi mi chutí tento citrusový :-) 

Stačí zamiešať v pohári vody a vychutnať si rozžiarenie  prirodzenej krásy zvnútra, zdravie kĺbov a pevnosť vlasov a nechtov a elasticitu pokožky.

Všetky účinné zložky najprv pôsobia vnútri a tam, kde je to najviac potrebné a potom sa prejavia navonok.
Linda
Bola som veľmi prekvapená týmto kolagénom, keďže už som vyskúšala viaceré značky kvôli zraneniu kolena. Milujem efekt, aký má na moje telo! 

Obsahuje okrem MSM aj veľa vitamínov a minerálov, tiež kyselinu hyalurónovú, ktorá podporuje hladkú pružnú pokožku... 

Všimla som si rozžiarenie a zjemnenie pleti už po dvoch týždňoch používania a moja bolesť kolena bola preč! 


Roman
Rastlinný kolagén booster má oproti  živočíšnemu kolagénu veľa výhod: je ekologickejší a udržateľnejší pre našu Zem, je etickejší (neumreli kvôli nemu zvieratá) a oveľa zdravší. 

Naše telo ho lepšie absorbuje a trávi, nemá alergény, chutí výborne, aj keď nemá žiadny pridaný cukor a jeho príprava je úplne jednoduchá. 

Môj favorit je ten melónový s dračím ovocím :-)
DOBROČINNÝ OBCHODÍK OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA HORSKÝ RANČ

Objednávka a platba

OBJEDNÁVKA: e-mailom, telefonicky, cez FB 

DOPRAVA: kuriér 4,20€ (zadarmo pri objednávke nad 68€). Balné 0€. 

PLATBA
: Výrobky zasielam po pripísaní čiastky na účet vrátane ceny za dopravu.
Toto nie je e-shop - ide o dobrovoľný finančný dar pre občianske združenie. 
Ďakujeme za prípadné zaokrúhlenie sumy! 

Účet občianskeho združenia Horský Ranč (Fio Banka) pre dobročinný obchodík:
      SK1883300000002702027792      
Platbu identifikujem podľa Správy pre prijímateľa, kde uveďte:
"dobrovoľný príspevok + Vaše meno"