Horský Ranč 
Víkendové pobyty
pre milovníkov
prírody a zvierat
Fotogaléria
a Kniha hostí

Foto dňa
# 2020
Kurzy,
semináre,
stretnutia
Vínna pivnica
Bio & Handmade
bylinkové čaje,
prírodná kozmetika,

Lapače snov
Naše zvieratká
kone
psy
mačky
vtáčiky
Azyl
MAČKY
   
Ako pomôcť
  Adoptujte
  Prispejte
  Venujte 2%
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

0911 77 55 72 ranc (zavinac) horskyranc.sk Ako sa k nám najrýchlejšie dostanete


 
10 BENEFITOV POBYTU NA HORSKOM RANČI
 
Horský Ranč - Benefity pobytu Nádherná a čistá divoká príroda v každom ročnom období, panoramatické výhľady z kopcov krajšie než akýkoľvek obraz.
Horský Ranč je miesto, kde je tma tmou a nebo je posiate žiarivými hviezdami.
Horský Ranč - Benefity pobytuŠtýlová chata v čistom a upravenom areáli ranča. Ideálna nadmorská výška a silne okysličený vzduch pomáhajú pri dýchacích problémoch, alergiách, strese.
A ten božský kľud a súkromie...
Horský Ranč - Benefity pobytuDajte si rannú kávičku alebo čaj na terase s výhľadom na východ slnka v horách. Zastavte zhon, odpočiňte si a ukľudnite si myšlienky na mieste, kde môžete byť sami sebou a naplno si užívat toho, že ste pánmi svojho času. Horský Ranč - Benefity pobytuV chate je plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi i komplet riadmi. Pre prípravu vašich obľúbených delikates môžete využiť aj vonkajší gril, alebo si pri ohnisku urobiť divoký táborák.
Horský Ranč - Benefity pobytuMilujete zvieratá? Prídete si na svoje s koníkmi, psíkmi, mačičkami a vtáčikmi. Ak budete mať šťastie, uvidíte jelene, srnky, raky, salamandre, dravce, diviaky, stopy líšky, vlka a rysa. Horský Ranč - Benefity pobytu Pochoďte naboso chladivou horskou trávou, pokochajte sa krásnymi panoramatickými výhľadmi z náučného chodníka alebo z vysokej rozhľadne Háj, prejdite sa k jedinečnému Starohutskému vodopádu...
Horský Ranč - Benefity pobytuChcete relaxovať aktívne? Jazdenie na koni, kúpanie a plávanie, lyžovanie a bežkovanie, korčuľovanie, cykloturistika, turistika, mountain walking, rybačka na jazere, či zber húb... Horský Ranč - Benefity pobytuPritúlte sa pri krbe s výborným bio vínkom a s obľúbenou knihou... alebo posedte v štýlovej kamennej vínnej pivničke.
Príďte si k nám odpočinúť a zažiť krásny víkend len a len vo vašej réžii.
Horský Ranč - Benefity pobytuOrganizujete pobyty s cvičením vonku na horskom vzduchu, meditačné, relaxačné, harmonizujúce či sebapoznávacie semináre, kreatívne workshopy, tvorivé dielne, alebo máte rodinnú oslavu? Horský Ranč - Benefity pobytuVyskúšali a doporučujú! Pozrite si recenzie aj fotky priamo od našich hostí, zarezervujte si chatu a spoznajte úžasný Horský Ranč ďaleko od každodenného zhonu. Na správnom mieste ste tam, kde sa prestanete pýtať, koľko je hodín...

 
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

 
CHATA HORSKÝ RANČ
 

Súčasťou nášho ranča je štýlová chata, ktorú si možno prenajať na ubytovanie. Ubytuje sa v nej 10 osôb v 3 spálňach. V chate sú 2 kúpeľne s toaletami. Zo spoločenskej miestnosti s barom a kuchynským kútom sa vychádza na terasu, kde môžete oddychovať na čerstvom vzduchu s krásnym výhľadom, alebo sledovať naše zvieratká a v prípade záujmu aj zapojiť sa do starostlivosti o ne.

Zabudnite na uponáhľané mesto, nevybavené maily a stres a príďte si k nám odpočinúť a zažiť krásny víkend len a len vo vašej réžii.

Preferujeme digitálny detox, v chate nie je TV a ani wifi. Pokiaľ by ste predsa len zháňali internetové pripojenie, je k dispozícii za poplatok. Veríme však, že ho u nás nebudete potrebovať.

Základnou myšlienkou pobytu hostí je oddych a relax v čistej prírode navôkol, objavovanie prírodných krás na potulkách prastarým lesom, animoterapia s našimi zvieratkami. Okrem chaty môžete odpočívať i v našich prírodných záhradach a zákutiach. Na Horskom Ranči zažijete spomalenie a 100% relax. Je to miesto, kde môžete byť sami sebou a naplno si užívat toho, že ste pánmi svojho času, ďaleko od každodenného zhonu.


 
Prízemie

 

Spoločenské priestory - bar, kuchynský kútik, jedálenská časť, terasa

Kuchynské vybavenie zahŕňa riady + spotrebiče (chladnička, indukčná platňa, mikrovlnka, mokka kanvičky na mletú kávu - koťogo, hrnce, panvice, príbory, poháre, šálky, taniere, naberačky, varešky, nože, sitá, strúhače, utierky). Pre prípravu vašich obľúbených delikates môžete využiť aj vonkajší gril, alebo si pri ohnisku urobiť divoký táborák.
 
 

Južná izba s krbom

Izba pre 1 - 3 osoby na zvýšenom prízemí (3 schody z chodby, je najbližšie ku kúpeľniam). Odpočiniete si tu na dvojposteli a na treťom lôžku.

V izbe sa nachádzajú krbové kachle, v ktorých si môžete založiť romantický oheň. (Cena dreva, ktorá nie je zahrnutá v cene prenájmu chaty, je 4€ za bedňu.)

 
 

2 Kúpeľne

so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Vo vybavení je uterák na ruky, osušky, toaletný papier, tekuté mydlo.
 
Náš tip: Na mieste si môžete zakúpiť voňavú 100% bio handmade prírodnú kozmetiku - telové mydlá, tuhý šampón, balzamy na pery, telové oleje a krémy, mastičku proti vráskam, bylinkové elixíry.


 
Podkrovie
 

Východná izba

Veľká izba pre 1 až 4 osoby, na poschodí (nad spoločenskou miestnosťou), s výhľadom na východ slnka. Postele sú rozmiestnené 1 + 1 + 2. Kvôli mlynárskym schodom nie je vhodná pre ľudí s pohybovými problémami, ani pre ľudí vyšších ako 190cm (v tejto výške sa v izbe nachádzajú trámy - klieština).
 

Západná izba

Izba pre 1 až 3 osoby, na poschodí (nad južnou spálňou), s výhľadom na kone a mačací domček. Pod oknom rastie obrovská čerešňa. Postele sú 1 + 2. Kvôli mlynárskym schodom nie je vhodná pre ľudí s pohybovými problémami, ani pre ľudí vyšších ako 190cm (v tejto výške sa nachádzajú trámy - klieština).


Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.
 
 
ČO U NÁS ZAŽIJETE?
 
 

Relax s čašou bio vínka

Po aktívne strávenom dni nie je nič krajšie ako oddýchnuť si večer s partnerom, rodinou alebo priateľmi pri dobrom bio vínku na terase, rozprávať si zážitky z celého dňa hľadiac na slnko zapadajúce za horu... alebo priamo v kamennej klenbovej vínnej pivnici s nádherným historickým osvetlením a s krbom.

Kurzy, semináre i rodinné oslavy

Vnútri vínnej pivnice je kapacita 12 miest na sedenie. Pivnička je v zime vykurovaná krbovými kachlami. Vonkajšie sedenie s grilom je s výhľadom na jazierko, žblnkotajúci potôčik, pasienky s koníkmi a panorámu vrchov Pohronského Inovca a Štiavnických vrchov.

V týchto priestoroch realizujeme nielen ochutnávku bio vín, aj kurzy a workshopy, tvorivé, relaxačné i vzdelávacie semináre v lone prírody. Je to aj obľúbené a netradičné miesto pre rodinné oslavy.

Horský Ranč - Relax s čašou bio vínka

 
 
Horský Ranč - Tematické víkendové pobyty

Tematické víkendové pobyty pre rok 2020

JARNÉ BYLINKOVANIE NA HORSKOM RANČI
Liečivé bylinky & výroba prírodnej kozmetiky - praktický pobytový kurz
Priamo na voňavej lúke spoznáme liečivé bylinky voňavej domácej lekárničky, ktoré nám ponúkne príroda v danej sezóne a nazbierame si ich aj do zásoby domov. Ukážeme si, ako zbierať a spracovávať púčiky, kvety, výhonky, listy, vňate i korene. V kozmetickej praktickej časti si vyrobíme prírodnú bio kozmetiku - maste i oleje, balzamy na pery, ale i liečivé tinktúry, sirupy a likéry.

VEGAN KETO
Vyskúšame si spojenie jedál na rastlinnej báze, bez krutosti na zvieratách, s výhodami nutričnej ketózy.
Očistíme si svoje telo, zvýšime výkon mozgu a zharmonizujeme si svoje emocionálne zdravie. Vyskúšame a vychutnáme si výživné, zdravé a pritom vôbec nie komplikované jedlá, ktoré sú dobré pre naše chuťové poháriky, telo, myseľ, srdce aj peňaženku.

 
 

Turistika a iné športy v krásnej prírode

Novobanský región sa nachádza v južnej časti stredného Pohronia medzi dvoma chránenými krajinnými oblasťami Ponitrie a Štiavnické vrchy. Pre turistov je k dispozícii niekoľko značkovaných turistických trás a náučný chodník Vojšín (vytlač si mapu TU). Lokalita ponúka tiež široké spektrum športových aktivít:
 • jazdenie na koni - v krásnom lesnom teréne v susednom areáli Hrošov vrch (0905 635 312, 0905 586 074)
 • lyžovanie Salamandra Resort (22 km), Ski Drozdovo - aj s večerným lyžovaním (14 km)
 • bežkovanie na Vojšín, ktorý sa nachádza od nás 3km
 • korčuľovanie na ľade (3 km) a sánkovanie (všade naokolo)
 • kúpanie a plávanie: vodná nádrž Tajch (3 km), Vodný raj Vyhne (30km), kúpele Sklené Teplice (33km)
 • cykloturistika, turistika, mountain walking: náučný chodník Vojšín, ktorý začína prekrásnym Starohutským vodopádom a končí Andezitovým kamenným morom.
 • splavovanie Hrona (spojte v jeden výlet s návštevou hradu Revište)
Horský Ranč - Turistika a iné športy v krásnej prírode

 
 
Výhliadka Háj

Rozhľadňa Háj

Táto vyhliadková veža je na Slovensku unikátna. Turisti, ktorí navštívia Rozhľadňu Háj nad Novou Baňou, sa môžu tešiť na pohľad na Novobanskú kotlinu, Pohronský Inovec, ale aj časť Podunajskej nížiny či Vtáčnik, ba dokonca i Ostrihom v Maďarskej republike. Na vyhliadkovej plošine je umiestnený vyhliadkový ďalekohľad s 35-násobným priblížením (použitie je zadarmo). Až 21 metrov vysoká vyhliadková veža sa nachádza na turistickej zastávke Háj, vo výške 625 m n. m.
Mohutný vrch Háj vypínajúci sa do výšky 713 m n. m. je najvýraznejšou prírodnou dominantou okolia Novej Bane. Vrch je tvorený ryolitom, ktorý sa tu ako tradičný materiál na výrobu mlynských kameňov ťažil už od stredoveku. Pozostatky ťažby možno v oblasti dodnes vidieť v podobe opustených kameňolomov. V súčasnosti Háj predstavuje obľúbený turistický cieľ. Môže za to okrem iného fakt, že ide o jedno z najlepších vyhliadkových miest v okolí Novej Bane. Pod vrcholom, v blízkosti miesta, kde počas SNP stála vojenská pozorovacia veža, vyrástla v roku 2014 turistická rozhľadňa z dreva a ryolitu prepájajúceho stavbu s kamenárskou tradíciou mesta. K rozhľadni na Háji sa možno dostať po náučnom chodníku Zvonička, ktorého východiskom je mesto Nová Baňa.

 
 

Starohutský vodopád
a Andezitové kamenné more

Nachádza sa na Sklennom potoku asi 300 m severne od osady Stará Huta - mestskej časti Novej Bane. Starohutský vodopád je jeden z najmohutnejších vodopádov v stredoslovenských neovulkanitoch. Jeho vody padajúce z výšky 5 metrov do skalného amfiteátra tvoreného treťohornými pyroxenickými andezitmi bývajú najpôsobivejšie v jarnom období, kedy má vodopád najmohutnejší prietok. Vznikol tektonickým poklesom krýh, čím sa vytvoril terénny skok - stena lokálne až 10 m vysoká. Výmer prírodnej zaujímavosti je ohraničený rozlohou 4,24 ha. V jeho vodnom toku žije dnes už vzácny rak čierny. Z vtáctva sa tu vyskytuje ďateľ prostredný, drozd čierny, kukučka obyčajná, oriešok, sýkorka veľká, trasochvost biely a vodnár obyčajný. Zo živočíchov jašterica múrová a salamandra. K Starohutskému vodopádu, Národnej prírodnej pamiatke Vojšína, vedie náučný chodník v turistickej obci patriaci k atraktívnym a vyhľadávaným miestam našej prírody.
Starohutský vodopád

 

Hrad Revište

Hrad Revište

Hrad je postavený na skalnom brale uprostred hustého lesa. Hrad pozostával z opevnenej veže, nádvoria a palácu. Skladal sa z horného a dolného nádvoria. Priechod do horného nádvoria chránila mohutná kruhová bašta. Hrad sa teraz snažia zachrániť dobrovoľníci.
Hrad Revište leží vo výške 310 m n.m, preto je jeho návšteva vhodná aj pre deti. Na hrad Revište sa možno dostať z vlakovej stanice Bzenica a odtiaľ pokračovať peši po prúde Hrona do obce Revištské Podzámčie. Trasa začína pri miestnej reštaurácii. Po asi 200 metroch sa odbočuje na lesný chodník, ktorý vedie až ku hradu. Pokiaľ budete cestovať autom, môžete prísť priamo do obce Revištské Podzámčie a zaparkovať pri spomínanej reštaurácii. Cesta na hrad Revište vedie po žltej značke, ktorá prepája Revištské Podzámčie, hrad Revište a obec Bukovina. Súčasťou hradu je aj zaujímavý náučný chodník, ktorý pozostáva z 9 informačných tabúľ. Tie vás budú informovať o majiteľoch hradu a okolitej prírode.

 
 

Benediktínsky kláštor
v Hronskom Beňadiku

Kláštor v Hronskom Beňadiku nazývajú aj perlou Pohronia vďaka kráse starého benediktínskeho gotického chrámu. Počiatky kláštora v Hronskom Beňadiku siahajú do obdobia boja o uhorský trón medzi kráľom Šalamúnom a jeho bratrancom, nitrianskym vojvodom Gejzom. Na mieste dnešného kostola bola prvá románska bazilika postavená v 11. storočí, v roku 1075.

Benediktínsky kláštor v Hronskom Beňadiku je tvorený skupinou opevnených sakrálnych stavieb. Zachovalý kláštor a kostol patria medzi najcennejšie gotické pamiatky na Slovensku a v súčasnosti kláštor stále slúži pre sakrálne účely.

Bývalé benediktínske opátstvo v Hronskom Beňadiku je možné navštíviť individuálne alebo si vopred objednať komentovanú prehliadku s výkladom lektora. Komentovaná prehliadka trvá približne 30 minút a zahŕňa návštevu opátskeho kostola a vonkajšieho areálu bývalého benediktínskeho opátstva. Sprístupnené sú aj novo zrekonštruované priestory sýpky...
Starohutský vodopád

 
 

Výhliadka Háj

Šachta Athandel, štôlňa Tag a Potterov ohňový stroj.

Štôlňa Tag je jediným zachovaným banským dielom v areáli šachty Althandel.

Areál šachty Althandel bol miestom prevádzky prvého parného – “ohňového stroja” na Európskom kontinente. Atmosferický ohňový stroj slúžil na odčerpávanie spodnej vody z baní, čím mal zachrániť zatopené banské diela. Bol zostrojený v roku 1722 anglickým konštruktérom Isaacom Potterom. Jeho funkčný model sa nachádza v Pohronskom múzeu v Novej Bani.

V blízkosti sa nachádza štôlňa Tag s obnoveným portálom. Rekonštrukcia portálu prebehla v roku 2012. Štôlňa Tag slúžila ako pomocné technické dielo pre prevádzku šachty Althandel, na dopravné účely, vetranie ako náhradný prístup, únikový východ a pod. Štôlňa je 90 m prístupná verejnosti. Kľúč od bránky si turisti môžu vyžiadať v dome č.21 na kopci vedľa štôlne.

 

Losia farma a Zveropark

V Revištskom Podzámčí, 17km od nás, sa nachádza novovybudovaný zveropark vo voľnej prírode.

Žije tu veľa druhov zvierat, no medzi najväčšie unikáty v areáli rozhodne patria losy mokraďové. Hoci tieto mohutné zvieratá patria k pôvodným zástupcom fauny na Slovensku, na našom území ich vyhubili približne pred troma storočiami. Objavujú sa tu preto už len veľmi zriedkavo.

V areáli nájdete i muflóny, daniele, diviaky, skunky, medvedíky čistotné, bažanty a pávy, emu, hodvábničky, líšky, jelene, morky... pre deti je pripravený hladkací kútik so zvieratkami a veľa atrakcií.

Viac informácií nájdete na stránke www.zveropark.sk.

  Horský Ranč - Relax s čašou bio vínka

Horský Ranč - Relax s čašou bio vínka

Hubárčenie

Pre väčšinu ľudí je zber húb dôležitou súčasťou ozdravnej pohybovej aktivity a duševnej relaxácie.

Vďaka priaznivým prírodným podmienkam (dostatok tepla i vlahy a výnimočne vysoká lesnatosť s bohatým zastúpením horských smrečín a bučín, ale aj teplomilných dubín) patria lesy Pohronského Inovca k výdatným náleziskam húb.

Dobrá poloha nášho ranča umožňuje aj amatérskym hubárom priniesť plný košík viacerých druhov dubákov, alebo kuriatok a masliakov, a to priamo v areáli alebo v jeho tesnom okolí. Radi Vám podáme informáciu, či a kedy "rastú" :-)


 
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

 
CENNÍK A REZERVÁCIA
Vraj za jeden víkend na Horskom Ranči si oddýchnete ako za dvojtýždňovú dovolenku. Zarezervujte si chatu s priateľmi či rodinou a príďte na miesto, kde zastal čas a kde večer žiarivé hviezdy nočnej oblohy nenarúša mestské osvetlenie. Zastavte zhon, odpočinte si a ukľudnite si myšlienky. Tešíme sa na vás!
Prenájom chaty je možný na minimálne 2 noci. Ceny prenájmu na 1 noc:
Počet osôb *

do 4 osôb
5 osôb
6 osôb
7 osôb
8 osôb
9 osôb
10 osôb
Cena prenájmu

140€
160€
180€
190€
200€
210€
220€
Zľavnená cena

117€
133€
150€
158€
167€
175€
183€
Storno podmienky

Pobyt môžete zrušiť alebo presunúť na iný termín (pokiaľ je voľný).

Do 28 dní pred termínom - zrušenie zadarmo, presun zadarmo.
15-27 dní pred termínom - zrušenie 15%, presun zadarmo.
8-14 dní pred termínom - zrušenie 30%, presun 10%.
0-7 dní pred termínom - zrušenie 50%, presun 15%.

* Deti do 3 rokov na spoločnej posteli s matkou alebo vo vlastnej cestovnej postieľke zadarmo.

Pri nástupe sa vyberá vratná kaucia 200€, ktorá bude na konci pobytu pri odovzdaní objektu v poriadku vrátená.

Prenájom chaty viac ako 4 noci: -10% (neplatí na Veľkú noc, Vianoce a Silvestra).

Vianoce: min. 6 osôb, min. počet nocí 3, ceny +20%. Silvester: min. 6 osôb, min. počet nocí 3, ceny +50%.

 

 • príchod medzi 14:00 a 20:00,

 • odchod do 12:00 hod.


 
CENA ZAHŔŇA
 • prenájom chaty
 • posteľná bielizeň
 • osušky, uteráky na ruky
 • toaletný papier
 • energie
 • vybavená kuchyňa + terasa
 • strážené parkovanie pred chatou
 • detské pieskovisko s hračkami
 • gril + vidlice na opekanie
 • kotlík, náradie
 • vonkajšie ohnisko na opekanie

CENA NEZAHŔŇA

 • Uhlie/brikety do grilu - treba si priniesť.
 • Drevo do krbu v južnej spálni alebo na opekanie. Cena je 4€/bedňa.
 • Wifi pripojenie. Cena je 2€ na 1 zariadenie na 1 noc, spolu 4€/víkend.
 
VAŠE ZVIERATKÁ

 • psy všetkých plemien:

  Psík sa môže so svojim chovateľom pohybovať vonku a pre odpočinok má pripravenú veľkú voliéru so zateplenou búdou.

  Kvôli nezodpovedným hosťom so psíkmi a úplne zničenému vybaveniu pobyt psíkov vnútri chaty nie je možný :-( ani pre malé plemeno.

  Cena ubytovania psíka: 7€/noc.

  Prineste si: očkovací preukaz s platnými očkovaniami, misky, krmivo, (príp. vlastný peliešok).

 • iné zvieratká:
  podľa dohody


 
DOMÁCE PRAVIDLÁ NÁJOMCOV CHATY
 

1. Nájomcovia sú povinní svojim správaním predchádzať nebezpečenstvu poškodenia objektu a jeho vnútorného i vonkajšieho vybavenia a výsadby, predchádzať vzniku požiaru a neubližovať zvieratám. Kontakt so všetkými zvieratami na ranči je na vlastné riziko! Nevstupujte do priestorov vyhradených pre kone. Elektrický ohradník pre kone môže byť pod prúdom. Nekŕmte kone, psy, mačky, vtáky. Neotvárajte voliéry so strážnymi psami, nestrkajte ruky do mreží voliéry.

2. Škody spôsobené úmyselne alebo nedbalosťou sa považujú za zničenie majetku a požaduje sa za ne náhrada.

3. V prípade úrazu, ujmy na zdraví alebo inej nepredvídanej okolnosti nenesie prenajímateľ žiadnu zodpovednosť. Z bezpečnostných dôvodov nie je dovolené ponechať deti do 12 rokov bez dozoru dospelých. Pohyb dieťaťa vo vyhradených častiach areálu a kontakt so zvieratami je v sprievode rodičov. Rodič je povinný oboznámiť svoje dieťa s uvedenými pravidlami bezpečnosti a dbať na ich dodržiavanie.

4. Prenajímateľ nezodpovedá za veci, vrátanie peňazí a cenností vnesené hosťom do chaty a za škodu spôsobenú na odložených veciach. Za škody spôsobené na majetku a zariadení chaty v čase prenájmu zodpovedajú nájomcovia.

5. V chate platí zákaz manipulácie s nábytkom a vybavením. Vnútorné dekorácie /deky, vankúše/ sa z izieb nevynášajú.

6. V chate sa prezúva do domácej obuvi.

7. Prenosné elektrické radiátory v izbách a kuchyni sa nesmú ničím zakrývať a musia byť vzdialené min.20cm od stien/predmetov.

8. Vo vnútorných priestoroch chaty platí prísny zákaz fajčenia a manipulácie s otvoreným ohňom. Fajčenie je povolené na vonkajšej terase a ohorky treba hádzať do popolníka, nie do trávy!

9. Vonku je povolené rozkladať oheň len na určenom ohnisku. Pokiaľ nie je oheň pod dozorom, treba ho uhasiť. K dispozícii je gril, kotlík na guláš a náradie. Všetko náradie a príslušenstvo bude po použití očistené a nepoškodené vrátené.

10. Svoje odpadky poctivo trieďte, zvyšky jedál prosíme nesplachovať! Do čističky odpadových vôd nepatria ani hygienické potreby!

11. V deň odchodu dajú nájomcovia chatu aj okolie do pôvodného stavu: umytý a uložený riad, šporák, náradie ku grilu a kotlíku, vyčistené ohnisko, uprataná terasa. V cene prenájmu je zahrnuté prezlečenie perín a príprava postelí, hygiena kúpeľní a podláh, ale cena NEZAHŔŇA čistenie kobercov, matracov, znečistenia hojdacích lehátok požívatinami, maľovanie počmáraných, alebo inak zašpinených stien a ďalšieho nadmerného znečistenia...

12. Prosím, chápte a rešpektujte, že chata sa nachádza v našom súkromnom priestore a teda Vás prosíme, aby ste si do chaty nevodili návštevy a známych. Pre posedenia s pozvanou rodinou či priateľmi je určená vínna pivnica, kde si spoločne môžete vychutnať bio vínko i nealko bylinkové čaje a smoothies.

 
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.
 
POSTUP REZERVÁCIE

OVERTE si obsadenosť termínu mailom / telefonicky / FB správou.

UHRAĎTE rezervačnú zálohu v sume 1 noci. Rezervácia platí až po úhrade zálohy. Vašu rezerváciu následne potvrdíme e-mailom.

číslo účtu banka variabilný symbol správa pre prijímateľa
SK70 8330 0000 0028 0105 0955 FIO 2020 Vaše meno

Darčekový poukaz na pobyt

 
Horský Ranč Horský ranč
Kolibská cesta 6266
96801 Nová Baňa - Štále
časť KOLIBA / ILEND

tel.: +421 (0) 911 77 55 72

e-mail: ranc (zavinac) horskyranc.sk

facebook OZ Horský Ranč

facebook Chata Horský Ranč

Horský Ranč © 2010 - 2020