Horský Ranč
Prečo k nám? Chata    Aktivity   Fotogaléria Cenník   Kontakt  Rezervácia    
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

0911 77 55 72 ranc (zavinac) horskyranc.sk Ako sa k nám najrýchlejšie dostanete


 

CHATA HORSKÝ RANČ


Súčasťou nášho ranča je štýlová chata s kuchyňou, terasou, 3 spálňami, 2 kúpeľňami, ktorú si možno prenajať. Východná a západná spálňa sú na poschodí, južná spálňa s krbom na prízemí, kde je aj jedáleň/kuchyňa a kúpeľne. Z kuchyne vedú presklené dvere na terasu s pohodlným sedením pre oddych na čerstvom vzduchu s krásnym výhľadom.

Zabudnite na uponáhľané mesto, nevybavené maily a stres a príďte si k nám odpočinúť a zažiť krásny víkend len a len vo vašej réžii. Základnou myšlienkou pobytu hostí je oddych a relax v čistej prírode navôkol, objavovanie prírodných krás na potulkách prastarým lesom, spoločné zážitky rodiny a priateľov na čerstvom voňavom vzduchu. Okrem chaty môžete odpočívať i v našich prírodných záhradach a zákutiach, jedinečným zážitkom je kúpeľ vo fínskej kadi. Na Horskom Ranči zažijete spomalenie a 100% relax. Je to miesto, kde môžete byť sami sebou a naplno si užívat toho, že ste pánmi svojho času, ďaleko od každodenného zhonu.

Hosťom je k dispozícii posedenie s ohniskom, gril, kotlík na guláš, spoločenské i športové hry. Animoterapia s našimi zvieratkami, arteterapia kreslením mandál. Vo vínnej pivnici sa dá vychutnať romantická večera. Celý areál je oplotený a strážený psami, auto môžte zaparkovať priamo pred chatou. Preferujeme digitálny detox, v chate nie je TV a ani wifi. Pokiaľ by ste predsa len zháňali internetové pripojenie, je k dispozícii za poplatok. Veríme však, že ho u nás nebudete potrebovať.

 

Izba pre dvoch, na zvýšenom prízemí (3 schody z chodby, najbližšie ku kúpeľniam). Dvojposteľ 160x200cm, romantický dvojpaplón. Je vhodná pre páry všetkých vekových kategórií, pre rodinu s bábätkom (s vlastnou cestovnou detskou postieľkou). V izbe sa nachádzajú krbové kachle, v ktorých sa kúri v zimných mesiacoch.
 

Izba pre jednu až tri osoby, na poschodí (nad južnou spálňou), s výhľadom na koníky. Kvôli mlynárskym schodom nie je vhodná pre ľudí s pohybovými problémami, ani pre ľudí vyšších ako 190cm (v tejto výške sa nachádzajú trámy-klieština). Tip pre ubytovanie s väčšími deťmi: rodičia dolu v južnej spálni, deti nad nimi v západnej spálni.
 

Izba pre jednu až štyri osoby, na poschodí (nad kuchyňou), s výhľadom na východ slnka, vhodná pre priateľov alebo pre rodinu. Kvôli mlynárskym schodom nie je vhodná pre ľudí s pohybovými problémami, ani pre ľudí vyšších ako 190cm (v tejto výške sa nachádzajú trámy-klieština).
 

VYBAVENIE KUCHYNE: riady a spotrebiče (chladnička, mraznička, elektrický šporák s trúbou, varná kanvica, mikrovlnka, mokka kanvičky na mletú kávu - koťogo, hrnce, panvice, príbory, poháre, šálky, taniere, naberačky, varešky, nože, sitko, strúhač, otvárače...)


 
Budete sa nachádzať v nadmorskej výške 600 - 900 m.n.m., je tu približne o 7-10 stupňov chladnejšie ako dolu v meste, doporučujeme Vám sa podľa toho obliecť aj obuť. Pokiaľ chcete absolvovať prechádzky v nádhernej prírode, vidieť divé zvieratá a život v lese, prineste si oblečenie a obuv vhodné do prírody a do každého počasia.

Do chaty je vhodné priniesť si prezúvky.

 
 
Prečo k nám?

Víkendové pobyty

Kúpanie vo fínskej kadi

Bio vínko vo vínnej pivnici

Fotogaléria a kniha hostí

Naše zvieratká
Horský Ranč

 
 
Horský Ranč © 2010 - 2018

 
 
Horský ranč
Kolibská cesta 6266
96801 Nová Baňa - Štále
časť KOLIBA / ILEND

tel.: +421 (0) 911 77 55 72

e-mail: ranc (zavinac) horskyranc.sk

facebook Chata Horský Ranč