Horský Ranč
O nás    Naše zvieratká Hniezdo záchrany 2% z dane    Bylinkový obchodík Lapače snov
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

0911 77 55 72 oz (zavinac) horskyranc.sk Ako sa k nám najrýchlejšie dostanete


 

OBČIANSKE ZDRUŽENIE HORSKÝ RANČ

Občianske združenie Horský Ranč so sídlom v Novej Bani vzniklo ako nezisková, ekologická a enviromentálna organizácia na ochranu zvierat a všetkého života na Zemi.
    Ciele združenia sú:

  • Ochrana a tvorba životného prostredia. Ochrana prírody a zdravia. Združovanie milovníkov zvierat a ochranárov. Zvyšovanie povedomia o ochrane prírody a zvierat. Osvetová činnosť smerujúca k zvýšeniu tolerancie a zodpovednosti voči spoločnosti, prírode a zvieratám.
  • Ochrana zvierat v zajatí a v ich prirodzenom prostredí. Ochrana zvierat pred ich utrpením, stresom a týraním. Očkovací program zvierat proti nákazlivým chorobám. Kontrola populácie mačiek a psov prostredníctvom kastračného programu. Prevádzka azylu pre opustené a týrané zvieratá - zabezpečenie stravy, veterinárneho ošetrenia, ubytovania, socializácie a výcviku. Vytváranie materiálnych a finančných podmienok poskytovania starostlivosti o zvieratá v zajatí a v ich prirodzenom prostredí.


 
Sme nezisková organizácia, ktorá nie je dotovaná štátom. Nie sme mestský útulok. Zachraňujeme opustené a týrané zvieratá, zaisťujeme im domov, azyl alebo dočasnú starostlivosť, veterinárne ošetrenie a transport. Staráme sa o ne v súkromnom azyle. Niekedy je to posledná šanca pre zvieratko zúbožené, choré, staré, nechcené, zabudnuté, vyhodené, alebo často blízko smrti.
 
V NAŠICH SNAHÁCH NÁS MÔŽETE PODPORIŤ AJ VY.

Naša práca nestojí len veľa času a síl, ale i peňazí, ktoré už dlho investujeme z vlastných zdrojov, čo bohužiaľ donekonečna nejde, a my nemôžeme viac pomáhať bez vašej podpory. Každé euro je pre nás cenné a pomôže zachrániť ďalšie životy bezbranných zvierat, ktoré si sami pomôcť nemôžu. Financie sú využívané v plnej výške len pre potreby zvierat a na starostlivosť o ne.

Číslo účtu občianskeho združenia Horský Ranč v tvare IBAN je
SK76 8330 0000 0029 0105 0960
a do správy pre prijímateľa uveďte: DAR + Vaše meno

Účet je transparentný
a prezrieť si ho môžete TU

 
 
O nás

Naše zvieratká

Mačacie Hniezdo záchrany

Podporte nás svojimi 2% z dane

Bylinky a prírodná kozmetika

Lapače snov

Späť na hlavnú stránku

Horský Ranč

Horský Ranč © 2010 - 2018

 
 
OZ Horský ranč
Kolibská cesta 6266
96801 Nová Baňa - Štále

tel.: +421 (0) 911 77 55 72

e-mail: oz (zavinac) horskyranc.sk

facebook OZ Horský Ranč