Horský Ranč 
Víkendové pobyty
pre milovníkov
prírody a zvierat
   Foto
galéria
   Kurzy,
semináre,
stretnutia
Vínna pivnica
Bio & Handmade
bylinkové čaje,
prírodná kozmetika,

Lapače snov
Naše zvieratká
kone
psy
mačky
vtáčiky
Azyl
MAČKY
   
Ako pomôcť
  Adoptujte
  Prispejte
  Venujte 2%
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

0911 77 55 72 ranc (zavinac) horskyranc.sk Ako sa k nám najrýchlejšie dostanete

 

LAPAČE SNOV Z HORSKÉHO RANČA

Podľa starej indiánskej legendy dokáže lapač snov triediť sny - zlé uviaznu v sieti a sú zničené denným svetlom, dobré skĺznu po pierkach priamo do duše spiaceho. Každá časť lapača má svoj magický význam. Kruh lapača je prvou prekážkou pre negatívnu energiu a predstavuje "svet a vesmír". Zadržiava negatívne energie. Chráni kamienok uprostred, ktorý znázorňuje "vlastné ja" človeka. Pierka potom zachytávajú vesmírnu energiu a sny, ktoré filtrujú. Zlé sny a negatívne energie sú pohltené a dobré sny a pozitívne energie sú vedené ku kamienku, k človeku. Pokiaľ ale predsa nejaká silná negatívna energia prenikne do sietí lapača, je zachytená, zablúdi a nenájde cestu ku kamienku uprostred, teda k človeku. Symetria siete symbolizuje harmóniu.

   Prečo si ich zamilujete?

Lapač snov slúži ako regulátor prúdenia energie, ktorá aktivuje a harmonizuje priestor, a je vynikajúcim povznášajúcim a pozitívnym nástrojom.

Používa sa pre zamedzenie úniku energie (umiestnite do okna), ako ochranný symbol (zaveste nad posteľ), pre spomalenie a rozptýlenie škodlivých energetických tokov (zaveste do stredu miestnosti), pre prilákanie energie (upevnite na stenu), dokáže potlačiť nepriazeň alebo oživiť rôzne zóny príbytku, hodí sa i tam, kde chcete zjemniť ostré pôsobenie rohov nábytku, nepriaznivé kúty...

   Význam majú aj farby

Biela - symbol čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale tiež perfekcionizmu a túžby po dokonalosti. Napomáha premýšľaniu, stabilizuje, posilňuje a očisťuje. Umocňuje pôsobenie farby, s ktorou je používaná.

Čierna - nám pomáha neuzatvárať sa do seba a nestratiť sa v nepokojnom svete. Symbolizuje pevnosť, stálosť, nekonečno.

Červená farba - je teplou stimulujúce farbou. Oživuje nás a dodáva nám odvahu. Symbolizuje krv, pohyb, vitalitu, energiu a životnú silu. Dodáva veľké množstvo energie, aktivuje, zahrieva, prebúdza životnú energiu. Pre vzletné povahy pôsobí ako pevná pôda pod nohami a podporuje zrealizovanie všetkých nápadov. Podporuje imunitný systém.

Fialová farba - je symbolom duchovna i srdečnosti. Pôsobí na centrálny nervový systém upokojujúcim dojmom a vyvoláva spánok. Prináša inšpiráciu, pokoru a napomáha meditáciám. Upokojuje hyperaktívne deti.

Hnedá farba - symbolizuje trpezlivosť a spoľahlivosť. Je to farba zeme a pokory. Dodáva pokojnú stálu energiu. Je farbou zdravého rozumu.

Modrá farba - symbolizuje more, nebo, ale aj povinnosti. Vyjadruje pocit slobody, napomáha k inšpirácii pochádzajúcej z nášho vnútra. Predstavuje opatrnosť, rozvážnosť a nečinnosť. Objasňuje a rozširuje dušu. Pomáha pri problémoch v komunikácii a oznamovaní. Prepája srdce a rozum. Prináša úspech pri rokovaní s úradmi.

Oranžová farba - je symbolom optimizmu, mladosti a radosti zo života. Vzbudzuje v nás zvedavosť a túžbu po dobrodružstve. Dodáva životnú radosť a silu, pohlcuje negatívne energie. Pomáha liečiť fóbie všetkých druhov, prekonávať depresiu a ťažké životné okamihy. Je to farba múdrosti. Má blahodárny vplyv na trávenie.

Ružová farba - symbol nehy, jemnosti a romantickej lásky, zároveň však tiež nezrelosti a naivity. Je označovaná ako farba srdca. Prezrádza sentimentalitu a jemnosť. Uvoľňuje napätie vo svaloch a v mysli.

Tyrkysová farba - spája blahodárne účinky modrej a zelenej a tým nás očisťuje a zároveň posilňuje. Má upokojujúce účinky na telo i dušu. Symbolizuje slobodnú dušu. Podporuje sebavedomie, fantáziu a spontánnosť. Tíši pocit hladu a je preto vhodná pri diétach.

Zelená farba - je farbou prírody, rovnováhy, pokoja a nádeje. Pôsobí upokojujúcim dojmom. Predstavuje kreativitu, citlivosť a ochotu pomáhať iným ľuďom prostredníctvom pochopenia. Lieči nás a dáva nám pocit vyrovnanosti a mieru, upokojuje a harmonizuje nervovú sústavu. Povzbudzuje priateľstvo, lásku a spolupatričnosť k okoliu. Učí nás vedieť sa odovzdať.

Žltá farba - je najjasnejšiou teplou farbou s povzbudzujúcim a rozveselujícím účinkom. Je symbolom múdrosti a vysokej inteligencie. Podporuje myslenie, povzbudzuje nervy a oživuje pamäť. Stelesňuje pocit slobodného, nezaťaženého vývoja. Podporuje metabolizmus, pomáha pri komunikácii. Učí nás asertivite, vedieť vyjadriť svoj vlastný názor a nemať výčitky svedomia. Podporuje intuíciu a tvorivosť. Lieči orgány tráviaceho traktu.

Vyberme si teda farbu, ktorá je nám najbližšia, zavesme lapač a majme krásne ničím nerušené sny!

V tejto chvíli sú k odberu tieto kúsky:


 
Lapače snov z Horského ranča

Veľký lapač snov, kruh priemer 33cm, 83 cm dĺžka
hodnota 99€ alebo 2,5 balenia lieku Alavis Triple Blend pre kone 700g

Lapače snov z Horského ranča

Veľký lapač snov s tyrkysmi a kryštáľmi, kruh 30cm, hodnota 79€
Darom v tejto výške nám pomôžete napríklad:
zakúpiť 2 balenia lieku Alavis Triple Blend pre kone 700g


 

OBJEDNÁVKA

 • e-mailom

 • telefonicky

 • cez FB správu

DOPRAVA

 • DOPRAVA ZADARMO
  pri objednávke
  nad 60€ /SK/

 • kuriér
  podľa váhy balíčka
  4€ - 5,50€,
  balné 0,60€

 • zahraničie
  kontaktujte nás pre
  výpočet ceny dopravy
  

PLATBA

Výrobky zasielame až po pripísaní čiastky na účet vrátane ceny za poštovné, do celého sveta. Nezasielame na dobierku.

Transparentný učet občianskeho združenia Horský Ranč vo Fio Banke:


SK76 8330 0000 0029 0105 0960

Platbu identifikujeme podľa "Správy pre prijímateľa", kde uveďte: "DAR+Vaše meno"
  
Pozrite aj BYLINKY A
PRÍRODNÚ KOZMETIKU

 • horské bylinkové čaje
 • olejčeky a tinktúry
 • organické balzamy na pery
 • krémy a mastičky

Horský Ranč Horský ranč
Kolibská cesta 6266
96801 Nová Baňa - Štále
časť KOLIBA / ILEND

tel.: +421 (0) 911 77 55 72

e-mail: ranc (zavinac) horskyranc.sk

facebook OZ Horský Ranč

facebook Chata Horský Ranč

Horský Ranč © 2010 - 2018