Horský Ranč
Prečo k nám? Chata    Aktivity  Fotogaléria Cenník   Kontakt  Rezervácia    
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

0911 77 55 72 ranc (zavinac) horskyranc.sk Kolibská cesta 266, Nová Baňa


 

POLOHA A DOPRAVA NA HORSKÝ RANČ

Horský Ranč sa nachádza v Novej Bani - Štále, vzdialenosť od diaľnice 10km, od centra 7km. GPS | S 48° 27´ 48,96´´ | V 18° 36´ 9,56´´


Zväčšiť mapu

Autom sa dostanete až do areálu. Hostia, ktorí prídu vlakom alebo autobusom, si môžu dopredu dohodnúť taxi (tel. 0905 583 517), prípadne ísť MHD zo stanice autobusom ILEND na konečnú.

Príchod z diaľnice: smer CENTRUM, stále po hlavnej ceste až na Námestie slobody (vľavo radnica/múzeum, vpravo VUB). Z námestia vpravo po hlavnej, pôjdete dolu kopcom, na križovatke pri kríži vľavo (po hlavnej). Po pár km pôjde hlavná cesta 90stupňov vpravo (smer TAJCH), tu treba ísť po vedľajšej hore vľavo (smer Kolibská cesta). Ďalej po hlavnej, tzn. pri potravinách vpravo, pri MŠ vľavo (tu sa hlavná začína volať Kolibská cesta). Po Kolibskej ceste pokračujete stále rovno 3,8km BEZ ODBOČENIA až na jej úplný koniec po červenú bránu Koliby (3 senníky), pozriete sa doľava hore a uvidíte našu zelenú bránu. Tešíme sa na vás!

Príchod zo smeru Partizánske / Prievidza: z cesty 512 odbočíte na Novú Baňu, po cca 6 km miniete tabuľu Nová Baňa a po pár 100m po pravej ruke bude malá lúčka, na ktorej je biely stožiar s ukazovateľmi, tu opustíte hlavnú cestu (ktorá pôjde vľavo do mesta) a odbočíte hore doprava (smer Kolibská cesta). Ďalej po hlavnej, tzn. pri potravinách vpravo, pri MŠ vľavo (tu sa hlavná začína volať Kolibská cesta). Po Kolibskej ceste pokračujete stále rovno 3,8km BEZ ODBOČENIA až na jej úplný koniec po červenú bránu Koliby (3 senníky), pozriete sa doľava hore a uvidíte našu zelenú bránu. Tešíme sa na vás!

 

 
 
Prečo k nám?

Víkendové pobyty

Kúpanie vo fínskej kadi

Bio vínko vo vínnej pivnici

Fotogaléria a kniha hostí

Naše zvieratká
Horský Ranč

 
 
Horský Ranč © 2010 - 2018

 
 
Horský ranč
Kolibská cesta 6266
96801 Nová Baňa - Štále
časť KOLIBA / ILEND

tel.: +421 (0) 911 77 55 72

e-mail: ranc (zavinac) horskyranc.sk

facebook Chata Horský Ranč