Horský Ranč 
POBYTY
pre milovníkov
prírody a zvierat
Fotogaléria
a Kniha hostí

FOTO DŇA
# 2020
VÍNNA
PIVNICA
Kurzy, semináre,
stretnutia


BYLINKY
a prírodná
kozmetika
ZVIERATÁ
kone
mačky
psy
vtáčiky
Azyl
MAČKY
   
Ako pomôcť
  Adoptujte
  Prispejte
  KALENDÁR
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

0911 77 55 72 ranc (zavinac) horskyranc.sk Ako sa k nám najrýchlejšie dostanete


 
DOBROČINNÝ KALENDÁR 2022

Nafotili sme prvý dobročinný kalendár pre občianske združenie Horský Ranč! A ako toto krásne a jedinečné miesto, aj on je unikátny! Témou tohto roka sú okrem úžasných zachránených zvieratiek a našich krásnych zákutí aj milovníci zvierat - muži.

Kalendár je veľkosť A3 (42x30cm), s čiernou špirálou. Cena 1 ks = 14,99€ (+ doprava). Bude sa distribuovať na jeseň a do balíčka k nemu si potom môžete prikúpiť aj horské bylinky a bio kozmetiku.

Kalendár je pre všetky ženy od 6 do 100rokov :-) Dajte dokopy počty (za 1 poštovné) - nezabudnite na kamošky, sestry, mamy, babky, švagriné aj svokry! Potešia sa všetky, ktoré milujú prírodu a zvieratká. Pri nákupe v dobročinnom obchodíku nad 60€ máte dopravu kuriérom domov zadarmo!

Každé euro je pre nás cenné a pomôže zachrániť ďalšie životy bezbranných zvierat, ktoré si sami pomôcť nemôžu. Sme nezisková organizácia, ktorá nie je dotovaná štátom ani mestom. Horský Ranč sme vybudovali zo súkromných zdrojov. S veľkým srdcom zachraňujeme opustené a týrané zvieratá, zaisťujeme im azyl a veterinárne ošetrenie. Naša práca nestojí len veľa času a síl, ale i peňazí, ktoré už dlho investujeme z vlastných zdrojov, čo bohužiaľ donekonečna nejde.

Ďakujeme vám aj za túto formu podpory a preto sme pre vás vymysleli SÚŤAŽ!


 

Súťaž o víkendový pobyt u nás - celá chata Horský Ranč pre 1-10 osôb!

Ku každému kalendáru dostanete tombolový lístok. Cena je len jedna, ale stojí za to. Víkendový pobyt pre 1-10 osôb u nás!
Dátum pobytu: rok 2022, dĺžka od piatka do nedele. Čím viac kalendárov, tým viac lístkov... Šanca je naozaj veľká, pretože tlačím len 100ks.

Číslo účtu občianskeho združenia Horský Ranč v tvare IBAN
pre tento Dobročinný Kalendár a Bio Obchodík je

SK1883300000002702027792

Správa pre prijímateľa:

dobrovoľný príspevok + Vaše meno

Ako nám môžete ešte pomôcť? Virtuálnou adopciou niektorého zvieratka, materiálne krmivom, vitamínmi a liekmi, nákupom v charitatívnom bio & handmade obchodíku, dobrovoľníckou prácou, adopciou mačičky, dočasnou starostlivosťou, propagáciou a inzerciou, podieľaním sa na projektoch a šírením osvety... Môžete nám tiež darovať 2% z dane.

Ďakujeme!

 

Horský Ranč Horský ranč
Kolibská cesta 6266
96801 Nová Baňa - Štále
časť KOLIBA / ILEND

tel.: +421 (0) 911 77 55 72

e-mail: ranc (zavinac) horskyranc.sk

facebook OZ Horský Ranč

facebook Chata Horský Ranč

Horský Ranč © 2010 - 2020