Horský Ranč
Prečo k nám? Chata    Aktivity   Fotogaléria Cenník   Kontakt  Rezervácia    
Vitajte na Horskom Ranči, ktorý vyrástol s dôrazom na úctu k prírode a lásku k zvieratám.

0911 77 55 72 ranc (zavinac) horskyranc.sk Ako sa k nám najrýchlejšie dostanete


 

10 BENEFITOV POBYTU NA HORSKOM RANČI

Horský Ranč - Benefity pobytu Nádherná a čistá divoká príroda v každom ročnom období, panoramatické výhľady z kopcov krajšie než akýkoľvek obraz.
Horský Ranč je miesto, kde je tma tmou a nebo je posiate žiarivými hviezdami...
Horský Ranč - Benefity pobytuŠtýlová chata v čistom a upravenom areáli ranča. Ideálna nadmorská výška a silne okysličený vzduch pomáhajú pri dýchacích problémoch, alergiách, strese. A ten božský kľud...
Horský Ranč - Benefity pobytuDajte si rannú kávičku alebo čaj na terase s výhľadom na východ slnka v horách. Zastavte zhon, odpočiňte si a ukľudnite si myšlienky na mieste, kde môžete byť sami sebou a naplno si užívat toho, že ste pánmi svojho času. Horský Ranč - Benefity pobytuV chate je plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi i komplet riadmi. Pre prípravu vašich obľúbených delikates si môžete zapožičať gril, alebo na vonkajšom ohnisku s pekným sedením si urobíte divoký táborák.
Horský Ranč - Benefity pobytuMilujete zvieratá? Prídete si na svoje s koníkmi, psíkmi, mačičkami a vtáčikmi. Ak budete mať šťastie, uvidíte jelene, srnky, raky, salamandre, dravce, diviaky, stopy líšky, vlka a rysa. Horský Ranč - Benefity pobytu Pochoďte naboso chladivou horskou trávou a v zápätí si ľahnite na hladinu teplej pramenitej vody vo veľkej kadi z fínskej borovice a pozerajte na Mliečnu dráhu nad hlavou. Nezabudnuteľný zážitok...
Horský Ranč - Benefity pobytuChcete relaxovať aktívne? Jazdenie na koni, kúpanie a plávanie, lyžovanie a bežkovanie, korčuľovanie, cykloturistika, turistika, mountain walking, rybačka na jazere, či zber húb... Horský Ranč - Benefity pobytuTematické pobyty s cvičením jogy a čikungu vonku na horskom vzduchu, romantické pobyty pre páry alebo arteterapia - vyfarbovanie mandál. Harmónia, relaxácia a sebapoznanie.
Horský Ranč - Benefity pobytuPritúliť sa pri krbe s výborným bio vínkom, rôznymi dobrôtkami a s obľúbenou knihou... alebo posedieť v štýlovej kamennej vínnej pivničke. Príďte si k nám odpočinúť a zažiť krásny víkend len a len vo vašej réžii. Horský Ranč - Benefity pobytuVyskúšali a doporučujú! Pozrite si recenzie aj fotky priamo od našich hostí, zarezervujte si izbu a spoznajte úžasný Horský Ranč ďaleko od každodenného zhonu.

 
 
Pri pobyte u nás si môžete zakúpiť BIO & HANDMADE produkty v našom dobročinnom obchodíku.

BIO & HANDMADE	OBCHODÍK

 
 
Prečo k nám?

Víkendové pobyty

Kúpanie vo fínskej kadi

Bio vínko vo vínnej pivnici

Fotogaléria a kniha hostí

Naše zvieratká
Horský Ranč

 
 
Horský Ranč © 2010 - 2018

 
 
Horský ranč
Kolibská cesta 6266
96801 Nová Baňa - Štále
časť KOLIBA / ILEND

tel.: +421 (0) 911 77 55 72

e-mail: ranc (zavinac) horskyranc.sk

facebook Chata Horský Ranč